no51
mu naine
vihastas

OJASOO/SEMPER

"Mu naine vihastas" on komöödia üksindusest. On üks mees ja tema tuba. Kõik muu on mehelt võetud. Mälestused, ilusaimad hetked minevikust, aga ka banaalsed, kuid elu rikastavad argimomendid. Kõik on kadunud. Kustutatud. Läinud. Ta on valmis tegema ükskõik mida, et neid tagasi saada. Kuid ta saab aru, et üksinda ta ülesandega hakkama ei saa. Tal on vaja abi. Ja ta saab abi. Ta ei ole toas enam üksinda.

Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi "Mu naine vihastas" on alguse saanud tundest, et meie elu voolab meie sõrmede vahelt välja ja there is nothing you can do about it - sa ei saa mitte midagi teha. Sa võid ju elu ilusaimad hetked üles kirjutada. Pildistada. Meelde jätta. Filmida. Lindistada. Edasi rääkida. Kuid sellest ei piisa. Me tahaksime neid hetki uuesti ja uuesti läbi elada. Selle poole "Mu naine vihastas" püüdlebki. Ja muidugi on see naljakas. Väga naljakas.

See on meie viimaste hooaegade kõige soojem lavastus. Päike on päike, isegi kui ta tõuseb vannitoas.

Lavastajad-kunstnikud Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo

Laval Eva Koldits, Rasmus Kaljujärv, Rea Lest, Jörgen Liik, Helena Pruuli, Gert Raudsep, Simeoni Sundja ja Juhan Ulfsak (Von Krahli Teater)

Esietendus 15. mail 2014 Teatris NO99

Etendus kestab üks tund ja 30 minutit, ilma vaheajata.

NB! Etenduses kõlab vali muusika