esietendus! "NO30,4 Esimene lugemine: ragnar uustali päevik"

2017. aasta suvel kutsuti Ragnar Uustal sõjaväkke. Uustal teenis Kuperjanovi pataljonis Võru külje all. Uustal ootas sõjaväkke minekut. Ta otsustas pidada päevikut. Nüüd loeb ta selle ette.
Vaid kahel õhtul! Loe edasi

lauri lagle lavastusest "no35 päev pärast vaikust"

Lauri Lagle, kes sai aasta lavastaja nominatsiooni lavastuse "NO35 Päev pärast vaikust" eest, räägib mõne lausega lavastusest. Vaata videot.

NB! Hooaja viimased etendused 24/25 mail. Pärast 24. mai etendust kohtumine trupiga NO99 kohvikus! Sissepääs kõigile vaba.

"Käbikojas" veel vaid kolmel õhtul!

"NO30,5 Käbikojas" Marika Vaarikult, Eva Kolditsalt ja Anne Türnpult. Margus Mikomägi Maalehes kirjutas: "Ei saa jätta olemata uhke, millised hääled neis näitlejates peidus on - sada varjundit ja sama palju veel. Kõrgest ja kiledast rämeda ja karedani - need tundetoonid! See ülim professionaalsus ja näitlejahääletehnika valdamine. Naised nõiuvad publiku ära. Võtavad endaga kaasa." Vaid kolm korda veel!

juhan ulfsak lavastusest "no36 unistajad"

Juhan Ulfsak räägib oma värskeimast lavastusest "Unistajad", räägib miks teema teda paelus, miks on just noored näitlejad laval ja miks see lavastus on sündinud.
Vaata videot.