Piletid


Teatripileteid saab osta meie veebilehelt ja Piletimaailma punktidest ning tund enne algust kohapeal.


Pileti hind 19 eurot, sooduspilet 15 eurot, toetajapilet 30 eurot.
TUND-ENNE PILET! Etenduse päeval alates kella 18.00st on vabade kohtade olemasolul teatripilet 5 eurot tudengile, õpetajale, õpilasele, pensionärile, päästetöötajale soodustust tõendava dokumendi alusel ja ainult teatri kassas.

Eriprojektidel (ja koostöölavastustel) on erinevad hinnad.


Soodustus kehtib: õpetajad / õpilased / tudengid / pensionärid.
Puudega inimesele ja kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale kehtib puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel soodustus -50% piletihinnast.

Toetajapilet. Kõigile Teater NO99 etendustele on võimalik osta toetajapilet. Toetajapilet maksab 30 eurot ning on mõeldud, nagu tema nimigi ütleb, teatri toetamiseks. Teater saab tuge nii rahasummast kui ka mõttest, et on inimesed, kes peavad oluliseks NO99 eesmärke. Toetajapiletit saab osta Teater NO99 kassast, Piletimaailma kodulehelt ja müügipunktidest. 

Piletimaailma kodulehelt ja müügipunktidest saab osta meie kinkepiletit (38 eurot ehk kahe tavahinnaga teatripileti väärtus). Kui valitud piletite väärtus on väiksem kinkepileti väärtusest, siis vahet ei tagastata.

Müügil on ka meie lavastuste plakatid (seitse eurot), mille on kujundanud Martin Pedanik. Plakati ostusoovi korral palume helistada ette: 6688 791. 

Broneeringud

E-post: piletid[ät]no99.ee

Broneerime pileteid gruppidele alates 14 inimesest. Broneering tuleb välja osta hiljemalt 14 päeva enne etendust.

Broneeringute väljaostmisel palume märkida ülekandel saajaks Rahandusministeerium.
Viitenumber 3500081461 - maksmisel märkida viitenumber kindlasti juurde!
Arveldusarve numbrid
Swedbank: EE932200221023778606
SEB Pank: EE891010220034796011
Danske Bank:EE403300333416110002
Nordea Pank: EE701700017001577198

NB! Ratastooliga või liikumisraskustega teatrikülastajatel palume sellest meid enne tulekut teavitada telefonil 668 8791, et saaksime omapoolselt vajaliku tagada.

Parkimine


Ratas on võimalik jätta maja ees või sees asuvasse rattahoidlasse (sisenege peauksest).
Auto saab parkida etenduse ajaks alates kell 18:00 Teater NO99 taga asuvasse hoovi, sissesõit on Kentmanni tänavalt. Parkla suletakse 30 minutit pärast etenduse lõppu.
NB! Sakala 3 maja ees on Südalinna parkimistsoon.

Koolidele: Heategevuskampaania "Aitan lapsi"


Aitan Lapsi on üks suuremaid heategevuskampaaniad Eestis ning üks lihtsamaid võimalusi heategevuses osaleda. Meil kõigil on võimalik annetada enam kui 140 pandipakendi automaadis üle Eesti vähekindlustatud lastele kultuurielamuste pakkumiseks.
Ligi pooltele pakendiautomaatidele Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet vaid piisab pakendi tagastamisest.
Kogu annetatud raha läheb lastele teatrikülastuste ja transpordi tarbeks. Projektiga on tänaseks liitunud pea kõik Eestis tegutsevad teatriasutused, seega pääsevad lapsed teatrisse kõikjal Eestis. Abivajavate laste hulk ja kontaktid selgitatakse koostöös omavalitsuste ja lastega tegelevate organisatsioonidega.
Täpsem info kampaania kodulehelt www.aitanlapsi.ee ja piletid@no99.ee

Projekt "Teater maale"


Projekti eesmärgiks on parandada/edendada professionaalse teatrikunsti kättesaadavust Eesti maaregioonide elanikkonnale. See tähendab ka maapiirkonna elanikele võimalust sõita statsionaarsesse teatrisse kohapeale. Selleks hüvitatakse osaliselt väljasõidukulud.
Täpne info Kultuuriministeeriumi kodulehelt.

Reeglid


Hilinejaid saali ei lubata ning piletiraha tagasi ei maksta.
Etenduse jäädvustamine (audio/video) ilma eelneva teatripoolse nõusolekuta on keelatud. (Küll aga võib lavalt nähtava meelde jätta ning edasi rääkida.)
Klaaside ja taldrikutega saali sisenemine on keelatud.
Teatril on õigus teha mängukavasse muudatusi.
Pileti kopeerimine ja edasimüümine on keelatud.
Pileti triipkood annab õiguse vaid üheks sisenemiseks. Teised sama triipkoodipiletiga siseneda soovijad üritusele ei pääse.
Pileti väärkasutamise eest vastutab pileti algne kasutaja.