NO67
APPI,
TULMUKAD!

SANDRA Z


...
Sina oled iseseisev, see mis on ulme ja mis on reaalsus on sinu kontrollida. Sinu reaalsus on kellegi teise ulme. Mõtted on energiavoog. Energiat saab kontrollida. Kõik füüsikud teavad seda. Teadlasi te ju usaldate????!! Seega, võime kontrollida energiat, võime kontrollida mõtteid. (*"me võime", "meil on võime" - sealt see error vist hakkaski)

Mina ütlen, mida sa mõtled ja mina saan panna sind uskuma, et asjad on nii nagu mina usun ja ütlen, AGA teha seda nii, et eesmärgiks ei oleks AJUPESU (so. minu mõte sinu peas) vaid, et saabuks mõistmine, et KÕIK on SINU kontrolli all
...

Laevastikku ootamas

Samal teemal jätkates tuleb meelde see lugu sellest, kuidas Columbuse laevastik lähenes Kariibimere saartele, aga kohalikud ei näinud neid alguses, kuna nad ei olnud iialgi midagi sellist näinud, lihtsalt ei suutnud näha. Ta seisis kaldal ja mõtles, et mida ma täna küll suitsetasin, et selline effekt tekib merele...miraaž? Alles siis kui hõimupealik neid mitmeid päevi töllamas käis ja lõpuks nägema hakkas st. ennekõike tunnistas, et jah, laevad eksisteerivad, hakkasid ülejäänud hõimukaaslased ka neid nägema, kuna tal oli autoriteeti ja nad usaldasid teda.
Nii mõneski laboris, kus tegeletakse kvantfüüsikaga võib näha objekte, mis on silmale nähtavad ja on võimelised olema samal ajal kahes erinevas kohas. Kui neist teha nt. pilti ja näidata, lihtrahvale, siis muidugi on esimene reaktsioon, et, mis siin erilist on pildil on kaks objekti?! Lihtsalt ei mahugi pähe, et üks sama asi võib olla üheaegselt kahes erinevas kohas. Mulle ka ei mahu. (ühte pähe...)Nii oleme harjunud lihtsalt , harjunud laevu mitte nägema.
Seisan kaldal, ootan.

Meie aja ja ruumi taju on nii fundamentaalselt paigas, et õudne.

Autopiloodid

Vaatan enda ümber näen: inimesed - " autopilot: turned on "
Zombeerunud mass.
See tunne, et ükskõik, mida sa teed ikka ei saa sa õnnelikuks. Depressioon, ütlevad. See on väga hea ja õige tunne teil ja mul on hea meel!

Praegu valitsebki maailmas selline fucked up režiim, nii peabki olema, sest varsti on vaja ennast ümber programmeerida. Kõik, mis on täna väärtuslik on homme täiesti väärtusetu: sinu oskused sinu staatus, sinu nimi, sinu lapsed, sinu mees, sinu naine, sinu raha.
FUCKED UP tunne on õhus olnud enne igat revolutsiooni:
a) kas annad alla; või
b) oled vastu ?
Seekord revolutsiooni õhus ei ole, seekord on lihtsalt muutused.

Stand up muusikal!

Autor: Sandra Z

Esitus/koreograafia: Alissa Šnaider, Anatoli Tafitšuk (Cabaret Rhizome) ja Sandra Z Kunstnik: WANTED!!

Esietendus 26 oktoober 2011

Etenduse pikkus 1 tund ja 15 minutit, iilma vaheajata.